Centrum sprzedaży naczep Kaessbohrer i serwis fabryczny w Nowym Koniku

TIMEX S.A.

Oddział Nowy Konik

ul. Terespolska 58
05-074 Halinów, Nowy Konik
e-mail: konik@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 00
fax + 48 22 30 37 01

Janusz Ciżyński

Dyrektor Zarządzający/COO

email: Janusz.Cizynski@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 14

Marcin Izdebski

Dyrektor Regionu Centrum

email: Marcin.Izdebski@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 25
tel. kom. +48 603 777 350

Sławomir Głodek

Produkt Manager

e-mail: Slawomir.Glodek@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 24
tel. kom. +48 603 688 771

Marcin Gmitrzuk

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: Marcin.Gmitrzuk@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 22
tel. kom. +48 663 300 401

Ireneusz Kołodziej

Przedstawiciel Handlowy

email: Ireneusz.Kolodziej@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 00
tel.kom. +48 601 808 508

Agnieszka Chabrowska

Administrator Logistyki

email: Agnieszka.Chabrowska@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 31
tel. kom. +48 605 572 072

Monika Kielak

Administrator Logistyki

email: Monika.Kielak@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 12
tel. kom. +48 661 455 455

Natalia Wawer

Administrator Sprzedaży

email: Natalia.Wawer@timexsa.pl
tel. +48 22 320 37 20
tel. kom. +48 663 601 602

Oddział w Katowicach

TIMEX S.A.

Oddział Katowice

ul. Obrzeżna Północna 15
41-400 Mysłowice
e-mail: katowice@timexsa.pl
tel. +48 32 250 18 08
tel. +48 32 250 18 03

 

Adam Bauerek

Dyrektor Regionu Południe

e-mail: Adam.Bauerek@timexsa.pl
tel. +48 32 250 18 03
tel. kom. +48 602 642 074

Piotr Maciejowski

Przedstawiciel Handlowy

e-mail: Piotr.Maciejowski@timexsa.pl 
tel. kom. +48 609 234 235

Natalia Koncytowicz-Krzyżanowska

Administrator Sprzedaży

e-mail: Natalia.Krzyzanowska@timexsa.pl
tel. +48 32 250 18 08
tel. kom. +48 602 464 081

Oddział w Poznaniu

TIMEX S.A.

Oddział Poznań

ul. Krucza 2A
62-080 Tarnowo Podgórne
e-mail: poznan@timexsa.pl
tel. +48 61 816 45 22
fax: +48 61 816 61 05

Rafał Badziński

Dyrektor Regionu Zachód

e-mail: Rafal.Badzinski@timexsa.pl
tel. +48 61 816 45 22
tel. kom. +48 603 607 504

Mateusz Kaczyński

Administrator Sprzedaży

e-mail: Mateusz.Kaczynski@timexsa.pl
tel. +48 61 816 45 22
tel. kom. +48 661 249 300

Oddział w Gdańsku

TIMEX S.A.

Oddział Gdańsk

ul. Lubowidzka 41
80-174 Gdańsk
e-mail: gdansk@timexsa.pl
tel. +48 58 303 08 05
fax +48 58 303 08 06

e-mail: gdansk@timexsa.pl
tel. +48 58 303 08 05
tel. kom. +48 605 577 723